עדכון מצב

היי חברים, כאן Jakos, מביא לכם פוסט עדכון מצב על הקבוצה שלנו, על הדברים שקורים כרגע ועל ההשלכות…

התחלנו את הפאנסאב הזה בחופש הגדול, בסוף אוגוסט, בו כל אחד יכל לעשות מה שבראש שלו בלי לחץ בזמנים.
ואז לצערנו, התחילו הלימודים, עברו החגים, והתחיל מה שנקרא, העומס.
בתוך קבוצתנו הקטנה יש בעיקר מתרגמים, והדברים ה"טכניים" מה שנקרא, כמו טייפסטינג, קריוקי, עריכה לשונית, קידוד, הדברים האלו, נוהלו בעיקר על ידי המנהלים.
שלא תבינו אותנו לא נכון, אנחנו לא עומדים לפרוש ולא רוצים לפרוש. למרות זאת, העומס על המנהלים רב מדי, אוניברסיטה, לימודים, חיי חברה וכאלה…
בגלל זה היה עיכוב בזמן האחרון ולצערנו גם ימשיך להיות בזמן הקרוב. יש סיכוי שהתחלנו את הפאנסאב הזה בצורה פזיזה מדי, נכנסנו לדברים יותר מדי מהר והבטחנו הבטחות קשות לקיום. שוב, זה לא אומר שאנחנו פורשים מעולם הפאנסאב, זה רק אומר שיהיו עיכובים בפרקים, הקפאות של פרויקטים מסוימים ושינויים כאלה או אחרים. הקבוצה צריכה קצת זמן להתאקלם בתוך עצמה ולוודא שאנחנו באמת מוכנים ב101% לקיים את ההבטחות שלנו ולהיות פאנסאב פעיל, משפיע ומשמעותי.
אנחנו קיימים רק טיפה יותר מחודש.

מצבי הפרויקטים בזמן הקרוב:
Guilty Crown- כרגע מוקפא, אנחנו נעבוד על הפרקים מאחורי הקלעים מה שנקרא, ונוציא לכם אותם כשיהיה לנו מספיק חומרים מהפרויקט.
Charlotte- לא מוקפא, כנראה יהיה הכי פעיל בזמן הקרוב. פרק יצא פעם בשבוע שבועיים, אנחנו מקווים. אל תתפסו אותנו על המילה.
Gintama- זה אמור להיות הפרויקט הגדול, הראשי, זה שאנחנו נתגאה בו בעתיד. ובגלל זה, אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לדפוק אותו בשלב זה. כרגע, הוא באותו מצב כמו Guilty Crown, אנחנו רוצים להביא לכם את הטופ שבטופ בתרגום הזה, במיוחד בגלל כמה שהוא מסובך.
Kuroshitsuji: Book of Murder- בגדול, יש לנו עוד פרק אחד. הוא נמצא בשלבי עריכה וטייפסטינג. לא ברור לנו מתי נפרסם אותו, אל תתפסו אותנו במילה אבל הוא כנראה יפורסם בזמן הקרוב. לגבי העונות הקודמות שנעלה מחדש לאתר, זה לא נראה בעתיד הקרוב.
לגבי המתוכננים. חוץ מShingeki! Kyojin Chuugakkou- לא התחלנו עדיין אותם, ולא נתחיל איתם עד שנגיע לשלבי סיום בפרויקטים הפעילים.
לגבי Shingeki! Kyojin Chuugakkou- אנחנו כבר התחלנו לעבוד על זה, אבל אין קריוקי, יש בעיות בטייפ והתרגום לא מספיק טוב, אנחנו נחכה עם זה קצת כדי שנוכל להביא לכם את זה כמו שצריך. אבל כשזה יבוא, אנחנו מבטיחים שנפציץ בפרקים.

עכשיו הסברנו לכם על הבעיות שלנו. והנה השלב בו אנחנו מבקשים עזרה. אין בושה בזה, אנחנו רק רוצים להגדיל ולהרחיב את הפאנסאב.
טייפסטרים ועורכים לשוניים, להתפקד! אנחנו בעיקר צריכים אתכם, ואנחנו נשמח אם תגישו בקשה על פי הסטנדרטים בדף הדרושים. 
לגבי הטייפסטינג, אין בעיה ללמד אתכם, ככה זה גם בנושא הקריוק, תרגום, תזמון. בנוגע לעורכים לשוניים, כבר צריך ניסיון כלשהו לזה, או לפחות סטטוס טוב (יחידות גבוהות באנגלית, לשון, ציונים גבוהים, הצלחה בבחינה שלנו וכו')

כמילים אחרונות נאמר ככה: אנחנו לא סיימנו! אנחנו אפילו לא התחלנו! אנחנו מקווים שגם אתם חושבים ככה לגבינו. הפרויקטים שלנו יהיו יום אחד תחת קטגורית הושלמו, כשעליהם מודבקת התווית: תרגום איכותי. להגיע לשם ייקח קצת זמן, ואנחנו נשמח אם תלכו איתנו בדרך הזאת, ותראו את ההתפתחות של הפאנסאב.

עד עכשיו פרסמנו ארבעה פוסטים, אנחנו קיימים טיפה יותר מחודש, וקיבלנו המון תגובות חיוביות, חיזוקים, וזה באמת אחד הדברים שנותנים לנו מוטיבציה להמשיך.

תישארו איתנו!

אוהבים וחוזרים לפעול בצורה מלאה בקרוב…

צוות Tokyo-Sub!

14 מחשבות על “עדכון מצב

  • Jakos8104568 הגיב:

   רותם, מצטער שאתה מאוכזב. גם אנחנו מאוכזבים מזה שלא יוצאים פרקים, ואנחנו לא יכולים כרגע להוציא. אנחנו עובדים מאחורי הקלעים ועובדים כמה שיותר אבל יש יותר מדי בעיות בשביל להתחיל להעלות פרקים. כתבנו גם בעדכון שאנחנו ננסה להוציא אולי רק שרלוט ובלאק באטלר אבל אל תתפסו אותנו על המילה. אז מצטער אבל אל תתפסו אותנו על המילה. מקווה שבקרוב נחזור לפעילות מלאה

   אהבתי

 1. tal הגיב:

  הצוות כרייזי סאב כבר תרגמו את כתר האשמה עד פרק 9. אז בבקשה תתרגמו את 10 והלאה כי זה 1 לא יעיל וסתם עבודה לחינם 2 אני ממש במתח (וכניראה עוד הרבה אנשים אחרים) לגבי מה יקרה בהמשך

  אהבתי

  • Jakos8104568 הגיב:

   טל את לא הראשונה שאמרה לנו את זה… עד עכשיו היינו לגמרי מקובעים לגבי תרגום מפרק 1, זה כנראה יישאר ככה, אבל אולי זה ישתנה..

   אהבתי

סגור לתגובות.